A hétvégét szülővárosában töltötte Novák Katalin köztársasági elnök. Erről közösségi oldalán számolt be.

Fotó: Novák Katalin/Facebook

Novák Katalin több posztot is szánt rá, hogy beszámoljon szegedi élményeiről. Az első kép felé azt írta, hogy barátnős hétvége Szegeden. Majd ellátogatott egykori iskolájába, a Ságváriba. Az Ökumenikus imahét alkalmával, a hívekkel is imádkozott a Honvéd téri Református Egyházközség templomában. Természetesen a Jégpályák Éjszakáján korizni is elmentek. Hisz 2024. a mozgás éve! – vélekedett.