Szeged és Kiskundorozsma között felsővezetéki hiba miatt nem közlekedhetnek a vonatok – közölte a MÁV.

A vasúttársaság pótlóbuszokat rendelt az utasok elszállítása érdekében. A szegedi fővonalon hosszabb eljutási időre, esetenként pótlóbuszos átszállásra kell számítani.