Idei első felkészülési mérkőzésükön Klausz Milán 52. percben szerzett góljával 1-0-ra legyőzték a koszovói KF Llapi csapatát Belekben – számolta be a szegedi csapat közösségi oldalán.

A törökországi edzőtábor első félkészülési mérkőzésén a koszovói első osztály második helyén álló KF Llapi csapatával mérték össze tudásunkat. A találkozó egyetlen gólja az 52. percben született, ekkor Márkvárt Dávid oldalszabadrúgása után a koszovóiak kapusa egy reflex mozdulattal középre ütötte ki a labdát, amit lesipuskás módon Klausz Milán közelről a hálóba juttatott. Az eredmény a folytatásban már nem változott, így győzelemmel nyitották a felkészülési mérkőzések sorát. A következő erőfelmérőre január 22-én kerül sor, amikor az üzbég élvonalban második helyen álló FC Nasaf együttesével mérkőznek meg.