Tovább folytatódik a megfélemlítés a Continentálnál – számolt be Czirbus Gábor, a makói Fidesz elnöke közösségi oldalán.

Fotó: Czirbus Gábor Facebook

Mint írta, a Gumiipari Szakszervezeti Szövetség elnökét, Radics Gábort kirúgták a cég szegedi telephelyéről, mert a makói munkavállalók érdeke mellett ki mert állni. Sajnos egyre több az ilyen és ehhez hasonló elbocsátás a Continentálnál, melyek nem a szakmaiságon alapulnak. Milyen sötét időket élünk? Vajon komolyan gondolja a cég vezetése, hogy 2024-ben ilyet megengedhet magának? Hová jutott ez a vállalat napjainkra? – tette fel a kérdéseket.

Végezetül a dolgozóknak sok erőt és kitartást kívánt a munkájukhoz és ahhoz is, hogy ezt a nyomasztó munkahelyi légkört el tudják viselni!