Az elmúlt időszak nemcsak szegedi hírportáloknak, hanem országosoknak is adott lehetőséget arra, hogy Hódmezővásárhelyről cikkezzenek. Sajnálatos, hogy a jelenlegi városvezetést nem sikerült mindig jó színben feltüntetni. Cseri Tamással, a Fidesz-KDNP önkormányzati képviselőjével beszélgetett a Szeged a Minden hírportál a város jelenéről és jövőjéről.

Igazából két haláleset is volt, csak az egyik keltett nagyobb botrányt, amikor három napig nem találták meg az idős ember holttestét. Míg a másik esetben fél napig nem fedezték fel, és az ételfutár, aki nem tudott bejutni, kezdett el gyanakodni. Az viszont tényleg bejárta az országos sajtót is, amikor három napig senki nem nézett rá erre az idős emberre, miközben pedig a lakópark úgy hirdeti magát, hogy állandó felügyeletet biztosítanak. Ilyenkor elvárná az ember, hogy legalább valaki rákopogjon. Ezt követően lemondott a lakópark vezetője. Szó volt arról is, hogy a felügyeletet megpróbálják szigorítani. Létre akartunk hozni egy bizottságot, ami pontosan feltárja, hogy mi történt. Pont azért, hogy később már ne fordulhasson elő ilyen. Természetesen ezt a polgármester nem engedte. Elrendelt egy belső vizsgálatot, aminek az lett az eredménye, hogy kijelentett, senki nem felelős, ilyen sajnos előfordulhat egy ilyen intézménynél.

Már ebben az évben is beszéltünk a Joványbusz-ügyben. Jelenleg a Szentesi Ügyészség nyomoz különösen nagy hátrányt okozó hűtlen kezelés miatt. A Volánbusz ez év januárjától kivonult a helyi tömegközlekedésből, viszont ők is perelni fognak, hisz a város 300 millió forinttal tartozik nekik. A jobboldalnak volt egy kimutatása, hogy a jelenlegi buszközlekedés jóval többe kerül. Számszakilag ez, hogy néz ki?

Amikor három évvel ezelőtt elindították ezt a szolgáltatást, arról volt szó, hogy még 100 millió forint sem lesz. Jelenleg ott tartunk, hogy ez az összeg feltornázta magát 150-200 millió forintra. Mindig is azt csinálták, hogy az év elején beterveztek egy alacsony összeget, és utána pótolták. A beharangozott szolgáltatási díj több mint a kétszeresébe került, mint az az összeg, amiről az elején szó volt. A másik fő probléma az, hogy a Volánnal nem sikerült korrekten lezárni ezt a szerződést, és ott is bármikor érkezhet 300 millió forintos bíróság által jóváhagyott követelés. A jelenlegi szolgáltatásért már az elején megbüntették a várost, összesen 32 millió forintot kellett fizetni a közbeszerzési eljárásnak a megkerülése miatt. Az nyerte meg a pályázatot, aki kitalálta azt, hogyan járjanak a buszok. Ebből is jól látszik a városvezetés „korrektsége”. Nagyon sok problémák voltak a buszokkal, rögtön az elején négyből kettőt félreállítottak, hisz nem kaptak engedélyt.

Egy felmérés szerint, a megyei jogú városok közül Hódmezővásárhely a legélhetetlenebb. Ezt hogyan kommentálná?

Nem vagyok rajta meglepődve, hisz Hódmezővásárhely hat éve csúszik már lefele. Anno volt olyan, hogy három óriásdaru is dolgozott a város környékén. Voltak építkezések, felújítások, nagyon sokat pályáztunk. Szinte az összes közintézményünket felújítottuk, emellett új óvoda is épült. A város elérhette volna fejlődésének a tetőpontját, hisz a Modern Városok Programban egy iszonyatosan nagy összeg szerepelt. Ezt úgy kell elképzelni, hogy a tram-train beruházáson kívül is, legalább száz milliárd forintos nagyságrendben. Ez mára gyakorlatilag elúszott. Létrejöhetett volna egy tudásközpont, ami alatt egy kétszintes mélygarázs lett volna. Ezzel teljesen megoldódott volna a Belváros parkolási problémája. Természetesen jó néhány eleme volt még ennek a programnak, ezt viszont sorban elbukta a város.

Márki-Zay Péter már tavaly keményen elkezdte a kampányidőszakot új pártjával. Az ország több pontjából Brüsszelig is eljutott. Ilyenkor hosszú ideig nélkülözni kellett őt. Hogyan tehet meg ilyet egy olyan ember, aki felelős vezetőnek tartja magát?

Bízunk abban, hogy ennek politikai következménye lesz. Mindig azt kommunikálja, hogy mindent a városért tesz. Kérdeztük tőle, hogy az a 600-700 ezer forint, amibe a brüsszeli útja került, milyen városérdeket szolgált? Nyilván, hogy egy hódmezővásárhelyi polgármester nem fog ott helyi ügyeket kitárgyalni. Az önkormányzati választással egy időben lesz az uniós választás, egyértelmű már az, hogy a saját politikai pártjának próbálja az utat kijárni. Természetesen hajlandó vagyok neki ezt az állítását elhinni, ha bármelyik beruházásra azt mondja, hogy ez azért valósult mg, mert érkezett rá pénz Brüsszelből. De az utazgatásainak még soha nem láttuk ilyen eredményét.

Ha figyelemmel kísérjük a helyi közgyűlést, jól látható az, hogy Márki-Zay Péterrel nem egyszerű együtt dolgozni. A sorozatos degradálásokat, leszólásokat tapasztalhatjuk. Nyilván ez a fajta viselkedés, a városra is rányomja a bélyeget. Hol van a határ?

Megengedhetetlennek tarjuk azt, hogy a polgármester a város egyik felét kirekeszti. Arra nagyon jól emlékezhetünk, hogy az országos kampányban milyen megjegyzései voltak a jobboldali szavazókra. Ő folyamatosan úgy beszél a mai napig is rólunk, hogy nekünk lehajtott fejjel kell járjunk, illetve tisztességtelennek tart minket. Nemcsak a politikai ellenfeleit gyalázza, hanem azokat is, akik fogékonyak a polgári gondolatra. Ha valaki megnyer egy olyan tisztséget, mint a polgármesterség, akkor nagyon óvatosan kell az ilyen szavakkal bánni. Egy ilyen személy, mind a két oldalért felelős a városban. Neki van egy világképe. Ha van egy csoport, akik teljesen mást gondolnak, mint ő, ezeket az embereket nem lehet egyszerűen lehülyézni. Még aki egyes dologban egyet is ért Márki-Zay Péterrel, remélhetőleg azt fogja mondani, hogy ez már túlzás, amit tesz. Ez az alpári közbeszéd egyáltalán nem volt jellemző a városra. Gondoljunk csak bele, nem egyedi eset az, hogy rokonok összevesznek a politikán. Több mindent helyre lehet hozni, de egy ilyet már nagyon nehéz.

Lassan nyakunkon a választás. Hogy áll most a polgármester támogatottsága?

Biztosan ki tudom jelenteni azt, hogy a 2019-es támogatottsága nincs meg. Nagy kérdés az, ha az egész kampányát egy Fidesz elleni hergelésre, gyűlöletkeltésre építi, mennyi embert lehet ezzel mobilizálni. Nem várunk tőle más, hisz ő csak ezzel tud kampányolni. Személyesen is ismerek olyan embereket, aki 2019-ben még rá szavaztak, de megelégelték és most nem fognak. Nyilván ezeket a veszteségeit nagyon nehéz felmérni. Másrészt, amikor a szavazásnak van egy felfokozott indulata, ezekből az emberekből hányat tud azzal megfogni, hogy a Fidesznek adunk egy pofont. Nagyon nehéz lenne azt mondania, hogy ez eredményes időszak lett volna. Ő próbálkozik ezzel is, de még a legelvakultabbak is látják, hogy ez nem erről szólt.

Ha a választók a baloldalnak szavaznak ismét bizalmat, milyen támogatásoktól eshet el Hódmezővásárhely?

Lázár János világosan megmondta, hogy Márki-Zay Péterrel nincs együttműködés. Aki a hazát árulja, azzal nem tárgyalnak. Fontos, megjegyezni azt, hogy nem arról van szó, hogy ellenzéki vezetője van-e a településnek. Nézzük csak meg Szegedet, hogy milyen beruházás érkezett. Botka Lászlóról nem mondható el, hogy kormánypárti lenne. Itt a Dél-Alföldön csak önerőből nagy dolgokat nem lehet végrehajtani. Minden évben látjuk azt Hódmezővásárhelyben, hogy nincs a fű levágva, rendetlenség és problémák vannak a településen. Nem úgy néz már ki a város, mint tíz évvel ezelőtt. Ráadásul a polgármester vissza szeretne kerülni az országos politikába, ami nem nagyon megy neki. Ez a város viszont megérdemelné azt, hogy a figyelme ide koncentrálódjon, de ez nem jellemző rá.

Végezetül, mit üzenne Hódmezővásárhelyen a jobboldali választóknak?

Nagyon boldog új évet és jó egészséget kívánok mindenkinek! Természetesen nemcsak jobb, hanem baloldalra is. Emellett, hogy türelmesen várjuk ki ezt a néhány hónapot, és mindenki menjen el szavazni. Az kevés, ha elégedetlenkedünk, ilyenkor megkapjuk a lehetőséget, hogy változtathassunk. Egy olyan polgármestert képzelünk el Hódmezővásárhelyre, aki törődik is a várossal, nem pedig csak az álmait kergeti az országos politikában.

További híreinkért kövesse a www.szegedamindenem.hu weboldalt, vagy látogasson el Facebook oldalunkra: https://www.facebook.com/profile.php?id=100063816905500