Sok szempontból ismét jól alakult az elmúlt hét a véradásszervezésben, Csongrád-Csanád vármegyében – tájékoztatta Sasvári Krisztina, a Magyar Vöröskereszt vármegyei igazgatója hétfőn a Szeged a Mindenem hírportált.

Fotó: Pexels
Elmondta, alegtöbb intézeti véradáson, főleg Szegeden, Makón és Szentesen a részvétel ezúttal is meghaladta a várakozásokat, így a véradóink ismét nagy segítséget nyújtottak az életmentő műtétekhez. Vérkészítményekre mindig szükség van, ezért ismét arra kérnek mindenkit, aki teheti, jöjjön el ezen a héten vért adni.
Július 28-a és augusztus 3-a között 524 egészséges véradó ment el életet menteni, a heti terv viszont 545 fő volt. Ahhoz, hogy a vérellátás mindig biztonságos legyen, most is kérnek mindenkit, aki egészséges és teheti, hogy
Jöjjön vért adni!
További híreinkért látogass el a www.szegedamindenem.hu weboldalra, vagy kövess minket Facebook illetve Instagram oldalunkon.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? A szerkesztőségünkkel szeretne közölni valamit? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Üzenetet küldhet Facebook oldalunk Messengerén, vagy e-mailben: szegedamindenemszerkesztoseg@gmail.com