Nagyon úgy tűnik, megkezdődik az illegális bevándorlók visszaszivárgása a déli határra.

A szolgálatot teljesítő rendőrök december 5-én a 0 óra és 24 óra közötti időszakban Csongrád-Csanád vármegyében 2 esetben összesen 23 főt akadályoztak meg a hazánk területére történő illegális belépésben – derült ki a rendőrségi közleményből.