Sokan eljöttek vért adni az elmúlt héten is Csongrád-Csanád vármegyében, számos helyszínen meghaladta a rézvétel a várakozásokat – tájékoztatta Sasvári Krisztina, a Magyar Vöröskereszt vármegyei igazgatója hétfőn a Szeged a Mindenem hírportált.

Fotó: Pixabay

Elmondta, több intézeti véradáson ugyanakkor még elkélt volna még több segítség, ezért arra kérnek mindenkit, aki teheti, intézeti véradásaikat keresse fel Szegeden, Hódmezővásárhelyen, Makón és Szentesen! Hiszen a vér mással nem pótolható, ezért mindig szükség van önkéntes véradók segítségére.

Április 27-e és május 3-a között 503 egészséges véradó nyújtotta segítő karját, viszont a heti terv 525 fő volt. Ahhoz, hogy a vérellátás mindig biztonságos legyen, most is kérnek mindenkit, aki egészséges és teheti, hogy

JÖJJÖN VÉRT ADNI!

További híreinkért látogass el a www.szegedamindenem.hu weboldalra, vagy kövess minket Facebook illetve Instagram oldalunkon.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? A szerkesztőségünkkel szeretne közölni valamit? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Üzenetet küldhet
Facebook oldalunk Messengerén, vagy e-mailben: szegedamindenemszerkesztoseg@gmail.com