Márki-Zay Péter tegnap Kelebián járt, amiről természetesen egy rövid videóban tájékoztatta is a követőit. Nem újdonság, hisz új pártjával országjárásba kezdett, ami azt jelenti, hogy már napok óta nem végzi hivatali teendőit.

Mint írta, azért ment oda, hogy megtekintse a soha meg nem térülő kínai Belgrád-Budapest vasútvonalat. Azt is hozzátette, hogy sajnos mindeközben a MÁV az összeomlás szélére sodródott.
Természetesen oldalán kapott hideget-meleget, de többen azt sérelmezték, hogy Hódmezővásárhely polgármestereként inkább a várossal kellene törődjön. Valljuk be, hogy a visszajelzésekből ez nem mindig sikerül.
Cseri Tamás fideszes önkormányzati képviselő is reagált Márky-Zay posztjára. a kapitány ismét kujtorog, mint tavasszal a kandúrok. Árulózza az ellenzéket, megszakért mindent a vasúttól a nemzetközi politikáig. Nem nyugszik, mindent bevet, hogy az uniós választásokon is arathasson a Fidesz – írta.