Növényi törmeléket, fehér port, drogterjesztéshez használt eszközöket, valamint pénzt foglaltak le egy makói nőtől, aki lakásán és egy cég telephelyén is árulta a szereket – közölte a Csongrád-Csanád Vármegyei Rendőr-főkapitányság pénteken.

A Makói Rendőrkapitányság július 14-én kábítószer-kereskedelem bűntett miatt őrizetbe vett egy 22 éves helyi nőt, akit azzal gyanúsítanak, hogy az elmúlt hónapokban otthonából és egy cég telephelyéről rendszeresen árult vásárlóknak új pszichoaktív anyagot (kristályt) és marihuánát. A rendőrök a lakásán kutatást végeztek, ahol szárított növényi törmeléket, fehér port és a szétosztáshoz használt mérleget, tasakokat, valamint csaknem 250 000 forintot találtak.
Az őrizetbe vett nő kihallgatásakor elismerte a bűncselekményt, a nyomozó hatóság kezdeményezte letartóztatását.
További híreinkért látogass el a www.szegedamindenem.hu weboldalra, vagy kövess minket Facebook illetve Instagram oldalunkon.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? A szerkesztőségünkkel szeretne közölni valamit? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Üzenetet küldhet Facebook oldalunk Messengerén, vagy e-mailben: szegedamindenemszerkesztoseg@gmail.com